Předprodej na Majdu a Petra z Kouzelné školky zahájen

Interaktivní minimuzikál plný písniček, zábavy a ponaučení pro děti i rodiče míří na Vsetín do velkého sálu Domu kultury. Vaši nejmenší se mohou v neděli 29. září od 16 hodin těšit na Magdalenu Reifovou a Petra Vacka, které jistě znáte z pořadů ČT Déčko „Písničkohraní“ a Kouzelná školka.

Toto představení zábavnou formou ukazuje dětem, jak se správně chovat v divadle nebo na koncertě a je provázeno oblíbenými písničkami Hany Navarové na texty Jana Vodňanského, které rovněž znáte z televize, rozhlasu i CD. Předprodej vstupenek probíhá od 5. srpna on-line a na pokladně kina Vatra.

Představení Majdy a Petra vás zároveň pozve také na 26. sezónu cyklu Divadlo dětem 219/2020, kterou otevře 27. října od 16 hodin Divadlo loutek Ostrava s pohádkovým titulem „Jak šlo vejce na vandr“. Všech pět připravených představení cyklu se uskuteční v Divadle v Lidovém domě. Vstupenky budou na konkrétní místa. Vstupné na jednotlivé tituly se oproti předchozím sezónám mohou lišit. Srdečně zve a na všechny děti se už moc těší pejsek Puntík.

Mgr. Klára Blažková

Dům kultury Vsetín, spol. s r.o.

www.dkvsetin.cz

Translate »