VČELKA sociální služby o.p.s. poskytuje terénní sociální služby seniorům a osobám se zdravotním postižením, díky nimž zachovává jejich soběstačnost dle individuálních možností. Poskytuje pomoc a podporu i jejich rodinám.

Z důvodu zvyšování poptávky po našich službách hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici:

Terénní pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka) – na středisko ve Valašské Polance.

Posláním služby je zachovat seniorům a zdravotně postiženým občanům pocit vlastní hodnoty a důstojnosti, zlepšovat jejich soběstačnost a zachovávat a dle individuálních možností i rozvíjet psychické i fyzické schopnosti.

Náplň práce:

– péče o klienty v jejich přirozeném prostředí

– pracovník v sociálních službách svoji práci provádí dle pokynů svého vedoucího pracovníka, rozpisu péče a metodických postupů

– jednoduché vedení dokumentace

Požadujeme:

– empatii a respekt, flexibilitu, vstřícnost a ochotu učit se novým věcem

– schopnost práce v týmu

– ochotu pracovat v nepravidelně rozvržené pracovní době

– bezúhonnost, věk nad 18 let, zdravotní způsobilost

– dokončené základní vzdělání

– aktivní řidič, vlastní vůz podmínkou (cestovní náklady se hradí dle aktuálních vyhlášek)

– praxe vítaná ale není podmínkou (rádi zaučíme)

Výhodou kvalifikační kurz pracovníka v sociální službách (150 hodin) nebo střední odborné vzdělání v oboru ošetřovatel

Nabízíme:

– spolupráci na DPP – spíše dopolední péče a péče o víkendech

– odměna 130,- /hod

– příjemný a přátelský pracovní kolektiv a vstřícný přístup vedení

– smysluplnou práci

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pokud vás nabídka zaujala, kontaktujte vedoucí střediska:

Mgr. Marcela Zbranková

Tel: 601 151 311

e-mail: zbrankova@pecevcelka.cz