V ordinaci obvodního lékaře Dr. Musila v Horní Lidči se připravují k zahájení očkování proti onemocnění Covid-19, proto oznamují spuštění registrace na očkování, která bude probíhat v ambulanci a to písemnou formou z důvodů přetížení telefonní linky.
Předem je zapotřebí vyplnit a podat „Přihlášku k očkování proti COVIDu“, kde si sami nebo za pomoci příbuzných vyplníte všechny informace nutné k registraci a přinesete do ordinace, kde vše budou zpracovávat po pracovní době.
Přihlašovací formulář je zveřejněn na webových stránkách obce v sekci hlášení rozhlasu, kde si každý zájemce o očkování může stáhnout a vytisknout přihlášku ve svém domácím prostředí a do ordinace už ji jen podat.
Kromě přihlášky budete až při samotném očkování potřebovat i „Informovaný  souhlas s očkováním“ a „Dotazník před očkováním“, jejichž vyplněním doma, urychlíte nutnou administrativu při očkování.
Jakmile ordinace obdrží vakcíny, budou zájemci telefonicky informováni o datumu, místu a čase očkování (na telefonní číslo, které uvedete do přihlášky). Potřebné dokumenty vám rádi vytiskneme na obecním úřadě.

FORMULÁŘE K TISKU / STAŽENÍ: